Ferdi Sağlık Sigortaları

Ferdi Sağlık Sigortası Teklifi İstiyorum

Başak Groupama Sigorta Ferdi Sağlık Sigortası ile sigorta yılı içinde herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu sağlığınızın bozulması halinde, eski sağlığınıza kavuşmanız için ayakta ya da yatarak yaptığınız teşhis ve tedavi masraflarının seçtiğiniz teminat ve limitleri dahilinde karşılanmasını sağlayan, tüm dünyada geçerli bir sağlık sigortası ürününe sahip olacaksınız.

 

Sigortanın teminatları ve primleri
Özel Sağlık Sigortası Plan A, Plan D, Plan DK, Plan E, Plan G, Plan H, Plan K, Plan L ve Ekonomik Plan (Plan F) olarak adlandırdığımız paket planlardan oluşmaktadır. Plan D ve DK hariç tüm paketlerimiz hem ayakta hem yatarak tedavi teminatlarınızı, Plan D ve DK ise sadece yatarak tedavi teminatlarınızı kapsamaktadır. Yaptığınız sağlık harcamalarını Plan D, Plan DK, Plan E, Plan G, Plan H ve Ekonomik Plan paketlerinde sunduğumuz teminat, uygulama esasları ve tedavi görülen anlaşmalı sağlık kuruluşunun türüne göre limit şartı aranmaksızın (limitsiz) , Plan K'da ise ayakta yaptırdığınız tedavi masraflarınızı teminat limiti kapsamında, yatarak yapılan tedavi masraflarınızı ise limit şartı aranmaksızın (limitsiz) karşılıyoruz... Başak Groupama Sigorta Sağlık Sigortası planları için tıklayınız.

 

Primlerimi nasıl ödeyebilirim?
Sağlık sigortası prim ödemelerinizi peşin veya 2, 5, 7, 9 aya varan geniş vade seçenekleriyle, ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Nerelerde tedavi olabilirsiniz?
Özel Sağlık Sigortası ile hastalık anında Türkiye çapında yaygın ve en iyi imkanlar sunan Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımızdan sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?
Sigortaya, 18-60 yaş arası, sigortaya kabulünü engelleyecek bir sağlık sorunu bulunmayan ve Türkiye'de ikamet eden herkes katılabilir. 18 yaşından küçük çocuklar kendilerine bakmakla yükümlü yakını/yakınları ile birlikte sigorta teminatı altına alınabilirler. Anlaşamalı Sağlık Kurumlarımız içerisinde doktor, eczane, MR, tahlil, fizik tedavi merkezleri ve hastaneler bulunmaktadır.

Başak Özel Sağlık Sigortası'nın primleri seçtiğiniz plana, yaşınıza ve cinsiyetinize göre değişmektedir.

Vergi indirimi mevzuatı için tıklayınız.

 

 • Başak Groupama Sigorta Ferdi Sağlık Planları
 • Plan E: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 Limitsiz.
 • Plan G: Yatarak Tedavi +Ayakta Tedavi % 100 Limitsiz.
 • Plan K: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 Limitli.
 • Plan K1: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 Limitli.
 • Plan K2: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 Limitli.
 • Plan H: Yatarak Tedavi %80 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 Limitli.
 • Eko Plan: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz -Ayakta Tedavi % 80 (Eko Plan Kurumlar)
 • Plan A: Yatarak Tedavi %100 Limitli -Ayakta Tedavi % 80 Limitli
 • Plan L: Yatarak Tedavi %100 Limitli -Ayakta Tedavi % 80 Limitli
 • Plan D: Yatarak Tedavi %100 Limitsiz
 • Plan DK: Yatarak Tedavi %80 Limitsiz

   

  Ferdi Sağlık Sigortası Teklifi Almak İçin Tıklayın