Hakkımızda

Şirket Yapımız

1997 Yılında kurulan şirketimiz toplum sorumluluğunu, yılların verdiği bilgi birikiminin, teknoloji odaklı olmanın verdiği gücü ve girişimci performansı birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir.

Şirket kurucuları 1989 yılından beri sigorta sektöründe olan, sektörün önde gelen şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış ve daha dinamik hizmet sunabilmek için kendi şirketlerini kurmuş, sektör tarafından tanınan ve kabul görmüş genç girişimcilerdir.

Halen Türkiye'nin önde gelen sigorta şirkelerinden Groupama Sigorta, Aviva Sigorta, Mapfre Genel Sigorta ve Groupama Emeklilik acenteliklerini yürütmekte olan şirketimiz zengin ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla sigortalılarına hizmet vermektedir.

 

Kalite ve Hizmet Politikamız:

BAŞARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI
Başarı Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalılarının haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı "KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI" olarak kabul etmiştir.
Başarı Sigorta Aracılık Hizmetleri, tüm çalışmalarında sigortalılarımızın değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalıyla sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul eder.

Başarı Sigorta Aracılık Hizmetleri, dinamik hizmet anlayışıyla çalışmalarında verimli ve etkin yöntemler benimser. Yenilikleri, gelişmeleri ve teknolojiyi izler ve sigortalılarıyla paylaşır. Sigortalısının tüm soru ve sorunlarını tek bir noktadan ve bütünsel olarak en kısa sürede çözümler. Sigortalılarını sektördeki yeni ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirir. Sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda detaylı gözlem ve çalışma yapılarak, en kapsamlı ve en ekonomik ürünü sunar. Bu sayede sigortalısının gereksiz ve yüksek prim ödemesini engellemiş olur. Sigortalılarının tüm sırlarını saklı tutar.

Başarı Sigorta Aracılık Hizmetleri, sigortalılarına hizmetin sunulmasında görev ve sorumluluklarının bilinci içerisinde "BAŞARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI" na uygun olarak çalışmalarını sürdürür ve bunu başarılarının bir aracı olarak kabul eder.

BAŞARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ