Başarı Sigorta olarak tek amacımız “Kusursuz, Sınırsız Hizmet ve Güven Duygusu”

Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları:

 – Hasar Takibi: Poliçenizle ilgili bir hasar talebiniz olduğunda üzerinize düşen tek görev bunu bize bildirmek. Hasar prosedürleri, gün alınması eksper tayini, asistansa ulaşım ve hasarınızın size ödeme evresine kadar olan tüm aşamaları biz üstleniyoruz.
– Hasarların Adresinizden Alınması: Özellikle sağlık sigortalarında yıllık hasar frekansı diğer sigorta branşlarına göre daha fazla olmaktadır. Örneğin doktor, ilaç veya bir tanı amaçlı gideriniz oldu. Bizi aramanız yeterli. Tüm prosedürleri aşıp harcamalarınızın banka hesabına geçtiğinde size bildirilmesine kadar olan süreç kontrolümüzde.
– Poliçe Vadenizin Takibi ve En Uygun Fiyat Tekliflerinin Verilmesi: Bizde olan veya olmayan portföyünüzün vade bitim tarihleri üç farklı veri depomuzda saklanır, poliçe bitim vadenizden 20 gün önce hazırladığımız teklifler tarafınıza sunulur. Böylece vade unutarak sigortasız kalma riskiniz ortadan kalkar.
– Risk Analizi ve Ekspertiz: Sigortalanacak değerleriniz risk analizinden geçirileriek eksik veya aşkın sigortaya karşı önlem alınır. Eksik sigortada hasar durumunda mağduriyet, aşkın sigortada ise prim ödeyerek mağduriyet yaşamanız önlenir.
– Değer Tespiti ve Fiyat Araştırması: Sigortalanacak değerlerinize enflasyondan kaynaklanan fiyat ve değer değişimlerine karşı fiyat araştırması yapılarak doğru ve tam güvenceli bir poliçe edinmeniz sağlanır. – Tüm Sigorta Branşlarında Danışmanlık Sigorta branşındaki tüm sorularınızın yanıtı sorunlarınıza çözüm temini.
– 24 Saat Acil Hizmet Hattı: ” 0535 390 6767″ Numaralı Acil Hizmet Hattı telefonumuz 24 saat sizlere hizmete hazır.