Yeşil Kart Yurtdışı Sigortası

Bu sigorta ile aracınızın yurt dışında ve Yeşil Kart’ın arkasında belirtilmiş olan üye ülkelerde kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya maddi zarara uğranmasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, o ülkenin trafik kanununa göre size (işleten olarak) düşen hukuki sorumluluğu, yine aynı zorunlu limitler dahilinde teminat altına alabilirsiniz.

Sigorta Şirketleri Yeşil Kart Sigortasını, üye ülkelerde kurulmuş olan Motorlu Taşıt Büroları adına ve acentesi olarak Tramer sistemi üzerinden online olarak yapmaktadırlar.

Aracımın Çarpışma Teminatı

Aviva Sigorta Trafik Poliçesiyle hem karşı tarafın hem de sizin aracınız güvence altında ! * * İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Bursa,Yalova, Batman ve Diyarbakır merkezleri dışında ikamet eden kişiler bu teminattan yararlanabilir. Detaylar ile ilgili en yakın Aviva Sigorta acentesinden bilgi alabilirsiniz. Bir başka araçla çarpıştınız. Sizin aracın hasarını kim ödeyecek.

Varsa kasko poliçeniz yoksa siz !!!

Kaskosu olmayanlar gelin AVIVA Sigorta’ya Trafik poliçeniz sizin aracınızın hasarını da ödesin. Nasıl mı ? Trafik poliçenize “Aracımın çarpışması” teminatını ekleterek… Aracımın çarpışması Teminatı : – Kaskosu olmayan araçların trafik poliçelerine eklenerek sunulur. – Sigortalı aracın bir veya daha fazla araçla çarpışması halinde devreye girer. – Kaza trafik zaptıyla ya da olay tespit tutanağıyla kanıtlanmalıdır. Kazaya karışan taraflar belli olmalıdır. – Sigortalı araçta çarpışma neticesinde oluşacak hasarlar 6.000 YTL’lik tutara kadar teminata dahildir. – Türk Sigorta Sektöründe bir ilk ve kesenize uygun bir çözümdür. Özetle : Bir çarpışma hasarında Trafik Sigortanız (kusurunuz nispetinde) karşı tarafın hasarını öderken, aynı poliçeye eklenen “Aracımın Çarpışması” teminatı sizin aracınızın hasarını öder.

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

Aracınızın işletilmesi sırasında üçüncü şahısların ölümü, yaralanması ve maddi zararına neden oldunuz. Oluşan zarar poliçe limitlerinizi aşıyor. Ne yapacaksınız? Üzülmeyin ihtiyari Mali Sorumluluk Sigortası sizleri koruyacak. Satın alacağınız İhtiyari Mali sorumluluk Sigortası Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ( Trafik Sigortası)’nın teminat limitini aşan durumlarda devreye girmek ve sizlere talep etmiş olduğunuz limitler ile sınırlı olarak ek güvence sağlayacaktır.