Özel Sağlık Sigortası

Hayatımızın en önemli teması tabii ki sağlıktır. Hayata güzel ve sorunsuz bir şekilde devam edebilmek için, olası kaza ve hastalık risklerine karşı korunmamız gerekir. Sigorta ve benzeri, devlet tabanlı sağlık güvenceleri, çoğu durumlarda yeterli değildir. Fakat, özel sağlık sigortası ile kendi hayatınızı ve sevdiklerinizin hayatını güvence altına almış olursunuz. Bu konuda firmamız kapsamında, hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız. Olası kaza ve hastalık sonucunda, meydana gelen sağlık maliyetinizi %100 oranla karşılıyoruz. Sağlık sigortası, yaptırdığınız sigorta içeriği doğrultusunda, bireysel veya ailenizi kapsar. Kaliteli ve güven veren hizmetlerimizle, sağlığınız bizimle güvence altındadır.

Özel Sağlık Sigortası Neleri Kapsar? Avantajları Nelerdir?

Sağlık sigortası, yaptırdığınız sigorta kapsamında, poliçe içeriğinde gerekli koşul ve şartları size sunulmaktadır. Sağlık sigortası, sağlık giderlerini karşılayan ve olası riskleri öngörebilen bir sigorta türüdür. Özel sağlık sigortası neleri kapsar?

  • Ayakta ya da yatarak tedavi edilen durumları
  • Acil durumlarda gerçekleşen, sağlık giderlerini
  • PSA, mamografi vb. alanları
  • Check-up hizmetini,
  • Ambulans ve olası giderleri.

Kaza durumunda ya da herhangi bir hastalık sürecindeki tüm masraflarınızı karşılar. Sağlık sigortasının, karşıladığı sağlık giderleri, yaptırdığınız sigorta türüne ve paketine göre farklılık gösterebilir. Özel sağlık sigortasının avantajları; doktor ya da hastane kısıtlaması yoktur. Ayrıca, yurt içi ya da yurt dışında geçirdiğiniz sağlık durumlarını da kapsar.

Özel Sağlık Sigortası Neden Önemli

Sağlık sigortası neden önemli ya da neden yaptırmalıyım? diye düşünüyorsanız. Öncelikle, sağlığın hayatımızın en temel fonksiyonu, olduğunu düşünmek gerekir. Özel sağlık sigortası, bir lüks değildir. Sağlığınızı her duruma karşı, güvence altına alan, koruyucu bir kalkan olarak da düşünebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden, avantajlı paketleri ve sigorta türleri ile günümüzde sağlık sigortası yaptırmak, oldukça kolaydır. Firmamız, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermektedir. Sağlığınızı güvence altına almak için, azimle her geçen gün daha da geliştiğimizi söyleyebiliriz. Özen ve titizlikle çalışmalarımızı geliştirmeye gayret ediyoruz. Sizlerde sağlık sigortası için, firmamızı seçerek, sağlığınızı güvenilir ellere bırakabilirsiniz. Sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı bizimle güvencededir.