KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Biz Kimiz?

1997 yılında kurulan Başarı Sigorta®, kurucularının bilgi birikimini ve teknoloji odaklı olmanın getirdiği girişimci performansını birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir.
Şirket kurucuları 1989 yılından beri sektörün önde gelen şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış ve daha dinamik hizmet sunabilmek için kendi sigorta acentelik şirketlerini “Başarı Sigorta®” markası altında kurmuş sektör tarafından tanınan yöneticilerdir.

Çalışma prensiplerimiz:

Toplum sorumluluğumuz,
yılların verdiği bilgi birikimimiz,
teknoloji odaklı olmamız,
girişimci güç ve performansımızı
samimiyetimizle birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında doğru ürün çeşitliliği, kişiye özel hizmet anlayışı, ciddiyet, hassasiyet ve bir o kadar da keyifle çalışmaya devam ediyoruz.

Amacımız:

Sigortalılarımızın çıkar ve haklarını koruyacak en doğru sigorta çözümünü, olabilecek en mantıklı fiyatlarla sunmaktır.

Sloganımız:

“Bir iş yapmaya değerse, iyi yapmaya da değer“

Kalite ve Hizmet Politikamız

Başarı Sigorta® hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalılarının haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı “KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI” olarak kabul etmiştir.
Başarı Sigorta®, tüm çalışmalarında sigortalılarımızın değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalıyla sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini ve teknoloji odaklılığını kabul eder.

Başarı Sigorta®, dinamik hizmet anlayışıyla çalışmalarında verimli ve etkin yöntemler benimser. Yenilikleri, gelişmeleri ve teknolojiyi izler ve sigortalılarıyla paylaşır. Sigortalısının tüm soru ve sorunlarını tek bir noktadan ve bütünsel olarak en kısa sürede çözümler. Sigortalılarını sektördeki yeni ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirir. Sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda detaylı gözlem ve çalışma yapılarak, en kapsamlı ve en ekonomik ürünü sunar. Bu sayede sigortalısının gereksiz ve yüksek prim ödemesini engellemiş olur. Sigortalılarının tüm sırlarını saklı tutar.

Başarı Sigorta®, sigortalılarına hizmetin sunulmasında görev ve sorumluluklarının bilinci içerisinde “BAŞARI SİGORTA® KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI” na uygun olarak çalışmalarını sürdürür, bunu başarılarının ve müşteri odaklılığının bir aracı olarak kabul eder.

Telefon

+90 542 464 28 39

Telefon

+90 216 464 28 38

Adres

Sari Kanarya Sk. No: 5/A, 34360, Kozyatagi, Kadikoy, ISTANBUL

E-Posta

bilgi@basarisigorta.com.tr

Paylaş :