Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortaları kapsamında, bütçeniz ve mevcut durumunuz doğrultusunda, size en uygun olan sağlık sigortasını tercih edebilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası tam bu nokta da devreye girer. İhtiyacınız kapsamında, beklentilerinizi bütçeniz doğrultusunda tamamlayan sigortadır. Eğer mevcut ekonomik durumunuz, özel sağlık sigortası yaptırmaya yeterli değilse, ilgili sigortayı tercih edebilirsiniz. SKG ile anlaşmalı, özel hastanelerde geçerli olan, özel sağlık sigortası da diyebiliriz.

  • Özel hastaneleri, fakat SKG ile anlaşmalı olanı tercih ediyorsanız.
  • Bütçeniz doğrultusunda, kaliteli bir muayene hizmeti almak istiyorsanız.
  • SKG kapsamında, özel hastanelerde ( anlaşmalı ) ek ücret ödemek istemiyorsanız.

Tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsadığı alanlar, ilgili maddeler doğrultusunda gelişmektedir. SKG ile anlaşmalı, özel hastanelerdeki sağlık giderlerini kapsar. Poliçe içeriği doğrultusunda, belirli paketlere ayrılır.  Size en uygun olan, tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Anlaşmalı olan özel hastanelerde, tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları;

  • Yatarak tedavi, sağlık giderleri. (Ameliyat ya da günübirlik sağlık sorunlarınızda)
  • Suni uzuv, gibi sağlık giderleri dahildir.
  • Tıbbi malzemelerle, evde bakım yapılması durumu.
  • Ambulans hizmetini karşılar.

İlgili teminatlar dışında, ek teminatlar olarak; ayakta tedavileri ve 12 ay bekleme süresi doğrultusunda, doğum teminatını sağlar. Ayrıca, anlaşma dışı özel hastanelerde de, ek limitiniz kapsamında, teminat sağlayabilirsiniz. Ek limit kullanımınızla alakalı, imzaladığınız poliçe içeriğini incelemeniz gerekir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neden Yaptırmalıyım?

Her birey gün içinde, ya da hayatın akışı içinde, maalesef sağlık sorunları yaşamaktadır. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında, sağlığınızı ya da sevdiklerinizin sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigorta özellikleri, özel sağlık sigorta bütçesine göre, daha ekonomik ve bütçenize uyum sağlayabilir. Devlet hastaneleri yerine, özel hastaneleri tercih ediyorsanız, SKG anlaşma kapsamında, sizin için daha faydalı olacaktır. Böylece, anlaşmalı hastanelerde, ek ücret ödemeden muayene olabilir ve sağlığınızı güvence altına almış olursunuz. Firmamız kapsamında, her bütçeye uyum sağlayan, sağlık sigorta içerikleri ve türleri geliştirmekteyiz. Firmamızın amacı ve prensibi, her bireyin sağlıklı ve huzurla geleceğe bakmasıdır.