Yat Sigortası

Özel olarak kullandığınız yatınızı ya da ticari amaçlı teknelerinizi, ekonomik bütçeler ile sigorta yaptırabilirsiniz. Yat ve Tekne Sigortaları ile olası herhangi bir riske karşı önlem almış olursunuz. Denizde seyahat halinde ya da durağan halinde olan, teknelerinizi sigorta dahilinde düşünmenize gerek kalmaz. Fırtına, çarpma vb. durumlar neticesinde, olası hasar maliyetinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Deniz risklerine karşı yapılan, tekne sigortası ile güvenle teknenizi kullanım sağlayabilirsiniz. Olası deniz kazalarını ya da benzeri durumları düşünmenize gerek kalmaz.

Yat Sigortası Teminatları Nelerdir?

Yat sigortası, deniz risklerine karşı yapılan ve paket içeriklerine göre değişen sigorta türüdür. Genel anlamda, sigorta teminatları;

  • Denizde ya da yatma, durağan halinde gerçekleşen riskleri kapsar.
  • Deniz kazaları ve tehlikeli durumlar; fırtına, çarpma, çatma, oturma vb.
  • Korsanlık, yangın, deprem, volkanik patlamalar , yıldırım gibi benzeri durumları kapsar.
  • Çekek halinde, çekek yerine çekilme durumunda, veya indirme halindeki durumları
  • Kaza durumunda, üçüncü şahıslara karşı sorumlulukları da karşılamaktadır.

Tekne sigortası poliçesi, geniş kapsamlı olmakla beraber, beklentileriniz doğrultusunda, size özel avantajlar dahilinde düzenlenebilir. Firmamız, size özel ve yine size en uygun sigorta paketleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Birinci sınıf ve güvenilir sigorta hizmetlerimizle, daima yanınızdayız. Tekne sigortası hakkında detaylı bilgi almak için ya da farklı sigorta türleriyle ilgili bilgi için, bize ulaşabilirsiniz.

Neden Yat Sigortası  Yaptırmalıyım?

Ticari amaçlı kullandığınız, tekne ya da yatınızı muhakkak sigorta yaptırmanızda fayda vardır. Böylece, olası herhangi bir kaza durumunda ya da denizde gerçekleşen, doğal afet gibi durumlarına karşı önlem almış olursunuz. Ayrıca, seyahat halinde iken, içinde bulunan üçüncü şahıs kişilere karşıda, sorumluluklarınız güvence altında olur. Böylece, herhangi bir doğal afet ya da olası deniz riskleri neticesinde, meydana gelen olayları dert etmenize gerek kalmaz. Maddi ve manevi yükünüz, sigorta kapsamımız ile en aza iner. Tekne sigortaları sayesinde, güvenli bir şekilde denize açılabilirsiniz. Şirketimiz, geniş kapsamlı sigorta paketleri ve size özel sigorta seçenekleriyle, hizmetinizdedir. Birinci sınıf hizmetlerimizden, faydalanmak için bizi tercih edebilirsiniz.